צרו קשר ונחזור אליך בהקדם

 השאר פרטים ונחזור אליך

  מערכות VRF

  מערכות מיזוג VRF המתקדמות בעולם

  אם יש לכם בית גדול הכולל כמות גדולה יחסית של חדרים, עסק או חברה עם חללים השונים זה מזה בגודלם ובצרכי המיזוג שלהם, מערכות VRF מתאימות לכם בדיוק. מדובר על מערכות מיזוג חזקות בהן מנוע ומעבה אחד מספק קירור למספר גדול של חללים באמצעות עשרות פתחי מיזוג והמנוע יכול להגיע לתפוקה של 30 כוח סוס. מערכות VRF הן בעלות יתרונות רבים, כולל חיסכון בחשמל בתנאי שההתקנה נעשית בצורה יסודית, מתוכננת ומסודרת. רפי כוכבי מכוכב הקור מתמחה בהתקנת מערכות VRF בסדרי גודל שונים כמו גגם בהתקנת מערכות מיזוג אחרות כמו מזגן מיני מרכזי או מזגן עילי.

  מערכות VRF – מתי כדאי להתקין אותן?

  מערכות VRF הן בעלות מספר יתרונות אשר בולטים במיוחד כאמור כאשר מדובר על מבנה גדול עם חדרים או אזורים רבים שיש לקרר. היתרון הבולט ביותר של מערכות אלה הוא היכולת להזרמת קירור משתנה. כך, למרות שישנו מעבה אחד המזרים את האויר לכל האזורים, נפח האויר יוזרם בהתאם לגודלו של כל חדר ובהתאם לצורך. הדבר חוסך בחשמל. בנוסף, ניתן לשלוט בטמפרטורה בכל חדר מבלי להשפיע על טמפרטורת חדרים אחרים. כך, אם באותו אזור בחברה ישנו אולם ייצור ומשרד, האויר שיקבל אולם הייצור יוכל להיות בנפח גדול יותר ובטמפרטורה נמוכה יותר. יותר מכך, את המזגן במשרד ניתן לשים על חימום כשבאולם ייצור ליד ישנו קירור. יתרון נוסף הוא השקט בו עובדות מערכות VRF גם ביחידות הפנימיות וגם ביחידה החיצונית. לכן, מומלץ להתקין מערכות אלה בבתים גדולים, משרדים עם מספר חדרים וכמובן מוסדות, חברות ומפעלים.

  למערכות מורכבות יש לבחור את המתקין המתאים

  בגלל המורכבות של מערכות VRF, התקנתן גם היא מורכבת ודורשת תכנון שנעשה על פי תכנית המבנה. חשוב למצוא את המקום המתאים ביותר בו יותקן המעבה, יש לתכנן את מערכת הצינורות שיזרימו את האויר לחדרים השונים. התקנת מערכות VRF תכלול גם בחירת המזגנים לכל חדר, כשניתן בחדרים קטנים שאינם דורשים קירור עוצמתי להתקין מזגנים קטנים עם עוצמה חלשה יותר וכך לחסוך. דבר נוסף שיש לבצע הוא גימורים שיסתירו את מערכת הצינורות, למשל תקרת גבס או קרניזים. מחפשים מתקין בעל ניסיון בהתקנת מערכות VRF? רפי כוכבי מכוכב הקור עומד לרשותכם בכל שאלה או בקשה.

  מערכת מיזוג VRF מתקדמות

  מערכת מיזוג VRF

  היום ישנם סוגים שונים של פתרונות מיזוג. אם בעבר לכל חדר הותקן מזגן עם יחידה חיצונית משלו, היום ישנן אפשרויות שונות שרק הולכות ומתפתחות עם הזמן. פתרון מיזוג חדשני שתפס תאוצה לאחרונה הוא מערכת מיזוג VRF. מערכת זו משלבת בין נוחות, חדשנות וגם חיסכון בחשמל. מה היתרונות של מערכת מיזוג  VRF? איך היא פועלת? את הכל תוכלו למצוא כאן בהמשך וגם לשאול ולהתייעץ עם מתקין מזגנים מוסמך ומנוסה כמו רפי כוכבי מכוכב הקור אשר מאחוריו עבודות רבות של התקנת מערכת מיזוג VRF בבתים ועסקים.

  מהי בדיוק מערכת מיזוג VRF?

  המאפיין העיקרי של מערכת מיזוג VRF הוא זרימת קירור משתנה ומכאן שמה (Variable refrigerant flow). זוהי מערכת שיכולה לכלול מספר גדול של מזגנים אך ישנו מעבה ומנוע אחד. למרות זאת, בניגוד למערכת מיזוג מיני מרכזי הפועלת גם היא באמצעות יחידה פנימית אחת, עם מערכת מיזוג VRF כמות האויר שמגיעה לכל חלל היא בהתאם לצורך, כך שחדר קטן ואולם גדול יקבלו כמות שונה של אויר. ניתן גם לשלוט בטמפרטורה מכל חדר, כך שבחדר אחד הקירור יכול להיות 22 מעלות, בחדר אחר 25 מעלות ובחדר שלישי ניתן בכלל להפעיל את המזגן על חימום. זהו היתרון המרכזי של מערכת מיזוג VRF. כך הנוחות היא מקסימלית וצריכת החשמל מופחתת בגלל ויסות האויר לפי הצורך.

  מערכת שקטה ונוחה רק עם התקנה מקצועית

  מערכת מיזוג VRF היא כאמור בעלת יתרונות רבים של שליטה בטמפרטורה מכל חדר, אספקת כמות מתאימה של אויר וחיסכון בחשמל. יתרון נוסף שיש למערכת זו היא עבודה שקטה. מערכת מיזוג VRF היא כמעט לא נשמעת בזמן פעולתה. אפילו היחידה החיצונית שבמזגנים רגילים רועשת מאוד פועלת בשקט. אז עם מזגן VRF יהיה לכם שקט אך זאת בתנאי שההתקנה נעשתה כפי שצריך. התקנת המערכת היא מורכבת ודורשת תכנון מדויק של מיקום המעבה ויחידות הפנים, היכן יעברו צינורות המיזוג וגם סוגי יחידות הפנים. מעבר לכך תידרש עבודת גבס להסתרת הצנרת. לכן, אל תתפשרו ובחרו במתקין מזגנים מומלץ ומנוסה. מחפשים מתקין להתקנת מערכת מיזוג VRF? רפי כוכבי מכוכב הקור עומד לרשותכם בכל שאלה או בקשה.

  צרו קשר ונחזור אליך בהקדם

   1 2 3 4 5 6

   מזגן VRF מומלץ

   ממש כמו מערכת החשמל שהשתדרגה והסתעפה עם השנים בגלל עליה בצורך, גם בתחום מיזוג אויר חלו התפתחויות והתקדמות בשנים האחרונות. מיזוג אויר היום אינו אומר בהכרח מזגן אחד עם מדחס אחד בחוץ. כמובן שגם מזגן עלי כזה נפוץ אך ישנן מערכות משודרגות יותר כמו מזגן VRF. מהו בדיוק מזגן VRF? מתי מזגן VRF מומלץ? מה ההבדל בין מזגן זה לבין אינוורטר? כן, היום יש הרבה עניינים מבלבלים בתחום המיזוג. אם אתם מחפשים מזגן VRF מומלץ כולל התקנה מקצועית ויסודית רפי כוכבי מכוכב הקור יענה על כל שאלה ויספק שירות מקצועי, מדויק ומהיר.

   מיזוג VRF

   המזגנים בבית או בעסק ישנים, רועשים וזוללי חשמל? אין ספק שהגיע זמן  להתחדש. מערכת מיזוג VRF הוא מערכת מיזוג משוכללת בה תתקינו מזגן בכל חדר לפי בחירתכם ולפי הצורך אך יהיה מעבה אחד ומערכת בקרה אחת. אם אתם שואלים מה כבר ההבדל בין מזגנים עם מעבה אחד למזגנים שלכל אחד מעבה משלו, לא מדובר רק בכך. מערכת מיזוג VRF היא מערכת עם זרימת קירור משתנה (ובעצם גם חימום) כל חדר מקבל את כמות האויר המתאימה לגודלו ולצורך, ואם החדר ריק בכלל לא יהיה קירור שלו והדבר כמובן יחסוך בחשמל. רוצים להתקין מיזוג VRF? רפי כוכבי מכוכב הקור, הוא מתקין עם ניסיון רב המתמחה גם במערכות אלה.

   כל היתרונות של מיזוג VRF

   כאמור, מיזוג VRF הוא בעל מספר יתרונות עיקריים. הויסות שנעשה בזרימת האויר בהתאם לצורך הופך את המערכת לנוחה מאוד כאשר בחללים השונים ישנם צרכים שונים של קירור. אם לדוגמה זהו מפעל הכולל גם אולמות ייצור וגם משרדים, הצורך בקירור אולמות הייצור יהיה משמעותי יותר. בנוסף, אולם ייצור יכול להיות גדול יותר ממשרד כך שההבדל יהיה גם בטמפרטורה וגם בנפח האויר המוזרם לחדר. יתרון נוסף הוא העבודה השקטה של המערכת. עבודתה של מערכת מיזוג VRF היא כמעט לא נשמעת. אפילו המעבה, היחידה החיצונית, שבמזגנים רגילים רועש מאוד, כאן הוא כמעט בלתי נשמע. יתרון נוסף הוא האפשרות להתקין בכל חדר או חלל מזגן בעל עוצמה שונה, כך שבחדר קטן ניתן להתקין מזגן קטן עם עוצמה חלשה יותר שגם יעלה פחות.

   למצוא מתקין מזגנים מנוסה ואמין

   כיוון שמערכת מיזוג VRF היא מערכת משוכללת, התקנתה גם מורכבת יותר ודורשת ידע רב וניסיון. יש לתכנן היטב את מיקומו של המעבה, את מבנה מערכת התעלות המזרימות את האויר. יש להחליט על המזגן המתאים ביותר לכל חלל ולהתקין אותו. את הצנרת חשוב להסתיר בדרך שתשלב באופן הרמוני עם מראה הבית או העסק. לכן חשוב לא להתפשר ולבחור רק מתקין מזגנים מוסמך, מנוסה ובעל ידע רב במערכות מיזוג VRF  כמו רפי כוכבי מכוכב הקור. כך יהיה לכם לא רק שקט בגלל העבודה השקטה של המערכת, אלא גם כי בחרתם נכון והעבודה תחזיק למשך שנים עם מינימום תקלות.

   איך לבחור מתקין מזגן  VRF מומלץ?

   מזגן VRF הוא כאמור מערכת מיזוג שלמה גם אם בפועל בכל חדר רואים יחידת מאייד הנראית כמו מזגן עילי רגיל. כיוון שכל היחידות מחוברות למעבה אחד, זו מערכת מתוחכמת. בנגוד למערכת מיזוג מיני מרכזי, כאן כאמור לכל חדר תהיה זרימת אויר בנפח המתאים וגם בטמפרטורה המתאימה, כשאפילו ניתן בחדר אחר להפעיל חימום ובאחר קירור. הפתחים בחדרים גם הם יכולים להשתנות, ממזגן עילי קטן עם כוח סוס מצומצם דרך מזגן גדול יותר ועד תריס כמו שישנו במיזוג מיני מרכזי. לכן, מתקין מזגן VRF מומלץ צריך להיות בעל ניסיון וידע רב, להכיר היטב מערכות VRF ולהתעדכן כל הזמן. רפי כוכבי מכוכב הקור יסייע לכם לבחור מזגן VRF מומלץ ויתכנן היטב את התקנתו.

   מתי מזגן VRF מומלץ יותר ממזגנים אחרים

   מזגן VRF מומלץ כשמדובר על מערכת מיזוג המספקת מיזוג לכמות גדולה יחסית של חללים כך שרבים בוחרים במזגן VRF כשמדובר על חברה, משרד או עסק גדול. היתרון של מערכת VRF הוא היכולת לספק נפח אויר בהתאם לצורך, זאת למרות העובדה שהיא פועלת באמצעות מעבה אחד (זאת בניגוד למזגן עילי רגיל שיש לו מעבה משלו). מזגן VRF מומלץ הוא כזה שיש לו עוצמה (הנמדדת בכוח סוס) המספיקה ומתאימה לכמות החללים במבנה. למזגן VRF יתרונות נוספים כמו העבודה השקטה שלו שבניגוד למזגנים אחרים אינה נשמעת כמעט בכלל גם בפנים וגם בחוץ. מזגן VRF מומלץ יכול להתחבר למערכת מרכזית של בית חכם כך שניתן לשלוט במערכת מן הנייד. יש לכם מתבגר שסובל מחום גם בחורף ואילו אתם נוטים לסבול מקור? מזגן VRF יתאים לכם כי בו ניתן בחדר אחד להפעיל חימום ובחדר אחר קירור.

    

   חברת פרסום דיגיטלי חברת פרסום דיגיטלי