צרו קשר ונחזור אליך בהקדם

 השאר פרטים ונחזור אליך

  התקנת מזגן מיני מרכזי

  התקנת מזגן מיני מרכזי במחיר מושלם

  מזגן הפך כבר מזמן ממותרות למוצר שישנו כמעט בכל בית. האפשרות ליהנות מקירור בקיץ ומחימום בחורף במכשיר אחד הופכת את המזגן לכלי חיוני מאוד. הבחירה בתחום המזגנים היא בין מזגן בכל חדר לבין מזגן מיני מרכזי, מערכת בה נמצאים חלקי המזגן במקום אחד וממנה מנותבת בצינורות זרימת האויר הקר או החם לכל חדר. התקנת מזגן מיני מרכזי נחשבת מורכבת יותר מהתקנת מזגן רגיל אך למרות זאת, אם היא נעשית על ידי מתקין מקצועי היא משתלמת. רפי כוכבי כוכב הקור מבצע התקנת מזגן מיני מרכזי ללקוחות פרטיים ועסקיים ועושה זאת בצורה מקצועית ואחראית.

  מה כוללת התקנת מזגן מיני מרכזי?

  התקנת מזגן מיני מרכזי צריכה להיות מתוכננת היטב. אל תאפשרו להתחיל את העבודה לפני שהבנתם היטב את התכנון, היכן  יהיו ממוקמים חלקי המזגן (מעבה, מאייד לקירור וגוף חימום חשמלי לחימום בחורף), כיצד מתוכננת לעבור מערכת הצינורות, כיצד מתוכננת הסתרת הצנרת (לרוב הפתרון הוא תקרת גבס המסתירה אותה). היחידה הפנימית צריכה להיות מותקנת במקום בו הנמכת תקרה תתאפשר ללא בעיה. התקנת מזגן מיני מרכזי נועדה לכך שהקירור/ החימום יורגשו בכל חדר ולכן צריך להיות מותקן בכל חדר תריס דרכו האויר יגיע. התקנת מזגן מיני מרכזי כוללת לא רק עבודה בתוך הבית אלא גם מחוצה לו. יחידת המדחס היא חיצונית כמו במזגן רגיל רק שכאן זהו חלק גדול וכבד יותר שצריך להיות מותקן כפי שצריך. סיום ההתקנה צריך להיות ביצירת גימורים אסתטיים של הנמכת תקרה שנעשית היטב, קרניזים ועוד.

  לבחור היטב את מתקין המערכת

  התקנת מזגן מיני מרכזי היא כאמור מורכבת. זו מערכת מיזוג ולא מזגן יחיד. כאשר אתם בוחרים את בעל המקצוע שיבצע התקנת מזגן מיני מרכזי חשוב לבחור מתקין בעל ניסיון רב שמאחוריו  פרויקטים רבים. התכנון והביצוע דורשים הבנה וניסיון לא רק במזגנים אלא גם בחשמל ועבודת גימור שתשתלב היטב עם מראה הבית. כמובן שגם המזגן עצמו צריך להיות איכותי. בתחום המזגנים ישנם לא מעט חאפרים לכן בקשו לראות תעודה ואישור לעסוק בתחום וגם חפשו המלצות. רפי כוכבי כוכב הקור הוא מתקין מוכר בכל אזור חיפה והקריות ואצלו ההתקנה תהיה יסודית, מתוכננת ובמחיר נוח.

  צרו קשר ונחזור אליך בהקדם

   1 2 3 4 5 6

   מזגן מיני מרכזי כולל התקנה

   אם אתם אוהבים עיצוב נקי ומינימליסטי של חלל הבית, כדאי שיהיו פריטים מעטים יחסית שימלאו אותו. מזגן עילי הוא פריט הבולט בבית, במיוחד מאם הוא מותקן בכל חדר. תחליף מצוין למזגן בכל חדר הוא מזגן מיני מרכזי. מזגן מיני מרכזי הוא בלתי נראה ממש מלבד פתחי האוורור דרכם יוצא האויר הקר או החם. יש לקחת בחשבון שמזגן מיני מרכזי הוא מורכב יותר להתקנה אך ללא ספק הוצאות שוות את ההשקעה. כדי שהרכישה וההתקנה יעברו חלק, מומלץ להזמין מזגן מיני מרכזי כולל התקנה. כך הכל נעשה מול בעל מקצוע אחד. מזגן מיני מרכזי כולל התקנה יתן לכם שקט שרכשתם את המוצר וגם ההתקנה נעשתה מעל ידי אדם שאתם סומכים עליו. רפי כוכבי כוכב הקור הוא מתקין מזגנים מקצועי ואמין שיציע מלכם את המזגן המתאים וגם יתקין אותו בצורה הטובה ביותר.

   מזגן מיני מרכזי מחיר כולל התקנה

   מזגן הוא מכשיר חיוני לא פחות ממכשירי חשמל אחרים. יש הבוחרים להתקין מזגן בכל חדר, ויש המעדיפים מזגן מיני מרכזי המאפשר לקבל את יתרונות המזגן מבלי לראות אותו. מזגן מיני מרכזי מחיר כולל התקנה יהיה גבוה יותר מהתקנת ורכישת מזגן עילי. עם זאת, בשל היתרונות רבים, זו השקעה לטווח ארוך שהיא משתלמת. בודקים מזגן מיני מרכזי מחיר כולל התקנה? רפי כוכבי מכוכב הקור ידאג להתקנה מקצועית ומתוכננת היטב, מזגן איכותי ומחיר נוח.

   מזגן מיני מרכזי שווה את ההשקעה

   אם נבהלתם לרגע שכאשר תזמינו מזגן מיני מרכזי כולל התקנה מדובר על פרויקט מטורף אז אין צורך להבהל. בחירת האדם הנכון היא כל מה שנדרש מכם. שאר העבודה יבצע המתקין. נכון, מדובר על עבודה מורכבת יותר שתעשה לכם קצת בלגן בבית בימי ההתקנה אך בסה"כ זהו לא שיפוץ גדול מדי ועם בעל מקצוע מיומן ומנוסה כמו רפי כוכבי כוכב הקור תוכלו ליהנות מקירור או חימום נעימים וזאת מבלי לראות  כלל את המזגן.

   מה יש לקחת בחשבון לגבי מזגן מיני מרכזי כולל התקנה?

   לא סתם מוצע השירות של מזגן מיני מרכזי כולל התקנה. כאן ההתקנה היא חלק חשוב מהעבודה והיא גם מורכבת. לכן כשבוחרים מזגן מיני מרכזי כולל התקנה לא רק סוג המזגן הוא משמעותי אלא גם הניסיון והמיומנות שיש לבעל המקצוע אשר מתקין את המזגן. לרוב יהיה צורך בעירוב של יותר מבעל מקצוע אחד. לדוגמה, לצורך התקנת תקרת גבס להסתרת צנרת המזגן, כך שאם זהו מתקין מזגנים ותיק המתמחה בהתקנת מזגן מיני מרכזי כנראה יש לו צוות קבוע שעובד איתו ויטפל בכל חלקי העבודה. מזגן מיני מרכזי כולל התקנה דורש, ממש כמו בשיפוץ דירה, תכנית מסודרת היכן ימוקמו חלקי המזגן ואיך יפוזרו הצינורות.

   בחירת המתקין- שקלול בין ניסיון למחיר

   כאשר ניגשים לבחירת מזגן מיני מרכזי נוטים לבדוק התקנת מזגן מיני מרכזי מחיר כולל התקנה ולקחת נתון זה כשיקול מרכזי. נכון, המחיר בהחלט חשוב אך לא רק. לא חסרים חאפרים בתחום המיזוג, והתקנת מזגן מיני מרכזי דורשת ידע, מקצועיות, תכנון והרבה ניסיון. לכן, בחרו מתקין מורשה ובעל תעודה, כזה שיש מאחוריו פרויקטים של התקנת מזגן מיני מרכזי, חפשו המלצות מחברים או קרובי משפחה ואם לא, אז מהאינטרנט. זכרו שמחיר זול עכשיו יכול להיות מחיר יקר מאוד אח"כ. רפי כוכבי כוכב הקור הוא בעל ניסיון רב בהתקנת מזגן מיני מרכזי ואצלו גם מזגן מיני מרכזי מחיר כולל התקנה יהיה מחיר הגון.

   כמה אמור לצאת מזגן מיני מרכזי מחיר כולל התקנה

   מזגן מיני מרכזי הוא יקר יותר ממזגן עילי בעיקר בגלל ההתקנה שדורשת עבודה מקיפה יותר. עם זאת, מזגן מיני מרכזי מחיר כולל התקנה ישתנה בין בית אחד לאחר בהתאם לעבודת ההתקנה וגם לפי סוג המזגן ועוצמת העבודה משלו ( שנמדדת בכוח סוס או יחידות BTU). מזגני אינוורטר שיכולים להתאים את עוצמת זרימת האויר לכל חדר בהתאם לצורך תהיה אמנם יקרה יותר אך חסכונית יותר ומשתלמת לטווח הארוך. ישנם הבדלים ביוקרה ובמיתוג של מזגנים (שאינם מצביעים בהכרח על איכות טובה יותר). מחיר המזגן בלבד יכול לנוע בין 5000 במזגן פשוט יחסית דרך 15,000 במזגן אינוורטר ועד 25,000 במזגנים יוקרתיים במיוחד, אך רצינו לבדוק מזגן מיני מרכזי מחיר כולל התקנה ולא רק את מחיר המזגן עצמו. מחיר בסיסי של התקנה הוא כ 4000 ₪, אם יש צורך בהנמכת תקרה לכיסוי הצנרת יש לכך מחיר נוסף, והוספת פתחים מעבר לארבעה הניתנים כבסיס יוסיפו אך הם למחיר.

   חברת פרסום דיגיטלי חברת פרסום דיגיטלי